שחקן - בלוג סקס ופיתוי
Sahkan - בלוג סקס ופיתוי


Sahkan הנו בלוג אומנות הפיתוי והסקס המלמד את השחקן המתחיל על סודות הפיתוי וכיצד להפוך לשחקן מקצועי בתחום הפיק-אפ והצלחה עם נשים.

חדשות ועידכונים

חיפוש באתר


לקישורים נוספים...

Sahkan בלוג

הסימן האולטימטיבי שאישה בוגדת

בחורה מראה את התחת הסקסי שלה בחוטיני בלבדרוב הגברים דואגים שחברה שלהם או אישתם בוגדת בהם. בין אם הם עושים זאת בתת-מודע, או הולכים בשליחות עם שאלות רבות ומחפשים דרך הטלפון של האישה עד לפרט הקטן בכדי לבדוק שהיא לא מבקרת בדירות דיסקרטיות. עם זאת, עכשיו יש לנו את הסימן האולטימטיבי שאישה בוגדת, או סבירה לעשות זאת בעתיד.

לכתבה המלאה...

לעולם אל תאמר "אני אוהב אותך" ראשון

אסור לעולם להגיד לאישה "אני אוהב אותך" לפני שהיא אמרה זאת ראשונה


אל תאמר "אני אוהב אותך" ראשוןנשים רוצות להרגיש כאילו הן צריכות להתגבר על מכשולים כדי לזכות בלבם של הגברים.

הן משתוקקות להאתגר של לכידת האינטרס של גבר שיש לו נשים אחרות המתחרות על תשומת לבו, ובסופו של דבר מרוויחות מפני הסתייגות במחמאות להעניק את המחויבות שלו.

האיש שנותן להעולם את רגשי אהבתו בקלות רבה מדי גוזל מהנשים את הסיפוק להרוויח את אהבתו.

פרסומת: נערת ליווי לעולם לא תשחק עם רגשותכם, ואין צורך להתאהב בה! לכן אנו ממליצים להזמין שירותי סקס ליווי דרך אתר PresidentEscort.

לכתבה המלאה...

כיצד לפתות נשים בעזרת שפת גוף נכונה

המדריך המסביר איך למשוך ולפתות נשים בעזרת שפת גוף בלבד בדרך הנכונה


פיתוי נשים בעזרת שפת גוף נכונההתקשורת היא הגורם החשוב ביותר כאשר מנסים לפתות נשים. שפת הגוף מהווה 90% מכלל התקשורת. נשים נהדרות על להרים אותות התת מודע - אפילו אלה שאנחנו לא יודעים שאנחנו שולחים!

למרבה המזל, אפשר לשנות את שפת גוף בקלות והתוצאות מיידית כמו שלמדנו בפוסט הקודם "שפת הגוף משפיעה על האופן שבו אנו רואים את עצמנו".

ובכן הינה מספר טיפים שיעזרו לכם למשוך נשים רק בעזרת שפת גוף בטוחה ונכונה:

לכתבה המלאה...

ארבע טעויות נפוצות שגברים עושים בעת סקס

4 הטעויות הכי נפוצות שגברים עושים בעת קיום יחסי מין עם האישה וכיצד ניתן לשפר ולמנוע טעויות אלו

 

טעויות נפוצות שגברים עושים בעת סקסכולנו אוהבים לחשוב שאנחנו המלכים במיטה אך זה לא מעבר לעולם פהנטזיה שבהחלט כול אחד מאיתנו מבצע טעויות במיטה בעת קיום סקס עם החברה או האישה או אפילו נערת הליווי שהזמנו.

לכן אנו כאן בבלוג שחקן לאומנות הפיתוי ושיפור חיי הסקס ליקטנו את ארבע הטעויות הכי נפוצות שגברים מבצעים בד"כ בעת קיום יחסי המין וכמו כן טיפים ודרכים לשפר טעויות אלו!

לכתבה המלאה...

שפת הגוף משפיעה על האופן שבו אנו רואים את עצמנו

כיצד שפת הגוף משפיעה על הבטחון העצמי והדרך בא אנו רואים את עצמנו


שפת גוף משפיעה על הבטחון העצמיאיימי קאדי היא פסיכולוגית חברתית ובשיחת TED המדהים הבא שתראו, היא מחזקת את הטיעון המרכזי ששפת הגוף שלכם מציגה מי אתם באמת וגם נכנסת לנושא קצת יותר עמוק, על ידי ניתוח של כיצד פוזות כוח יכולות להשפיעה על רמות הטסטוסטרון וזה ישירות מציג השפעה עצומה על הסיכויי ההצלחה שלכם בנושאי סקס ופיתוי.

כאן תמצאו את ההרצאה המלאה עם תרגום מלא לעיברית וכולל תמליל מפורט בעיברית בשפה גבוה וערוכה, כמו כן תמצאו את הערות הכותב שלנו בסוף הפוסט.

לכתבה המלאה...

RSS Feed