שחקן - בלוג סקס ופיתוי
Sahkan - בלוג סקס ופיתוי


Sahkan הנו בלוג אומנות הפיתוי והסקס המלמד את השחקן המתחיל על סודות הפיתוי וכיצד להפוך לשחקן מקצועי בתחום הפיק-אפ והצלחה עם נשים.

חדשות ועידכונים

חיפוש באתר


לקישורים נוספים...

שפת הגוף משפיעה על האופן שבו אנו רואים את עצמנו

10.01.2017 (12:00)

כיצד שפת הגוף משפיעה על הבטחון העצמי והדרך בא אנו רואים את עצמנו


שפת גוף משפיעה על הבטחון העצמיאיימי קאדי היא פסיכולוגית חברתית ובשיחת TED המדהים הבא שתראו, היא מחזקת את הטיעון המרכזי ששפת הגוף שלכם מציגה מי אתם באמת וגם נכנסת לנושא קצת יותר עמוק, על ידי ניתוח של כיצד פוזות כוח יכולות להשפיעה על רמות הטסטוסטרון וזה ישירות מציג השפעה עצומה על הסיכויי ההצלחה שלכם בנושאי סקס ופיתוי.

כאן תמצאו את ההרצאה המלאה עם תרגום מלא לעיברית וכולל תמליל מפורט בעיברית בשפה גבוה וערוכה, כמו כן תמצאו את הערות הכותב שלנו בסוף הפוסט.

שפת גוף

שפת הגוף משפיעה על האופן שבו אחרים רואים אותנו, אבל זה יכול גם לשנות את האופן שבו אנו רואים את עצמנו. פסיכולוגית חברתית איימו קאדי מראה כיצד "פוזות כוח" - עומדות בתנוחה של ביטחון, גם כאשר אנחנו לא מרגישים בטוחים - יכולות להשפיע על רמות טסטוסטרון וקורטיזול במוח, ואולי אפילו להשפיע על סיכויינו להצלחה.

שפת הגוף שלכם מעצבת אתכם - הרצאה מאת איימי קאדי בחסות TED

תמליל בעיברית:

אתחיל בזה שאתן לכם עצה עממית שימושית, וכל מה שהיא דורשת הוא זה: שתשנו את תנוחתכם לשתי דקות. אבל לפני זה, אבקשכם לבחון עכשיו את גופכם ואת מה שאתם עושים איתו. כמה מכם מקטינים כזה את עצמכם? אולי אתם מגבנים, מצליבים רגליים, מכופפים קרסוליים. לפעמים אנו מחזיקים את זרועותינו ככה. לפעמים אנו מתמתחים. אני רואה אתכם. (צחוק) אבקשכם לשים לב למה שאתם עושים ממש עכשיו. נחזור לזה בעוד כמה דקות, בתקוה שאם תלמדו לכוונן זאת קצת, זה עשוי לשנות משמעותית כיצד החיים שלכם מתפתחים.

שפת הגוף מרתקת אותנו, ואנו מתעניינים במיוחד בשפת הגוף של אנשים אחרים. אנו מתעניינים, כידוע -- (צחוק) באינטראקציה או חיוך מוזרים, או מבט של בוז, או מיצמוץ עיניים תמוה, או אולי אפילו במשהו כמו לחיצת-יד.

אז קיום לחיצת-ידיים או אי-קיומה, מספקת לנו חומר לדבר עליו במשך שבועות. אפילו ל-BBC והניו-יורק טיימס. לכן ברור שכאשר אנו חושבים על התנהגות לא-מילולית, או על שפת-גוף -- בתור סוציולוגים אנו קוראים לזה תקשורת לא-מילולית -- זו שפה, לכן מה שעולה בעיני רוחנו היא תקשורת. כאשר אנו חושבים על תקשורת, אנו חושבים על אינטראקציות. כלומר, מה שפת- הגוף שלך מעבירה לי? ומה שלי מעבירה לכם?

יש סיבות רבות להאמין שזו הדרך הנכונה להסתכל על זה. לכן סוציולוגים הקדישו זמן רב לחקירת ההשפעות של שפת-הגוף שלנו, או של אחרים, על גיבוש הדעות. כולנו מסיקים מסקנות ומגיעים להכרעות כוללניות משפת-הגוף. הכרעות אלו יכולות לנבא התרחשויות משמעותיות בחיים כמו את מי אנו מעסיקים או מקדמים, עם מי אנו יוצאים לדייטים. לדוגמא, נאליני אמבאדי, חוקרת מאוניברסיטת טפטס, הראתה שכאשר אנשים צופים בסרטונים אילמים באורך 30 שניות על אינטראקציה המתרחשת בין רופא למטופל, הדעה שהם מגבשים על נחמדות הרופא יכולה לנבא אם הרופא ייתבע.

כך שאין כל-כך קשר לשאלה אם הרופא כשיר או לא, אלא קשר לאם אנו מחבבים את האדם ומה היתה האינטראקציה. ואם להקצין, אלכס טודורוב מפרינסטון הראה שתוצאות שיפוט של שניה אחת בלבד לגבי פני מועמדים בבחירות, יכולות לנבא 70 אחוז מהתוצאות של בחירות לסנאט ולתפקידי מושלים בארה"ב,

ואפילו, אם נהיה לרגע דיגיטליים, שימוש נכון בסמלי הבעה (פרצופים מצויירים) במשא ומתן מקוון יכול להוביל אותנו להפיק יותר מאותו משא ומתן. אם לא השתמשת בהם נכון, פישלת. לכן כאשר מדברים על תקשורת לא-מילולית, מדברים על כיצד אנו שופטים אחרים, כיצד הם שופטים אותנו ומהן התוצאות. אבל אנו נוטים לשכוח את הקהל הנוסף שמושפע מתקשורת לא-מילולית, וזה אנחנו עצמנו.

המשך התמליל המלא בשפה העיברית באתר TED בלינק כאן.

סיכום והערות כותב

שפת גוף בהחלט יכולה להשפיעה על ההרגשה האישית, הבטחון העצמי והכי חשוב סיכוי ההצלחה עם פיתוי וסקס.
נשמח לשמוע את דעתכם בתגובות, האם אתם מסיכים עם איימי קאדי והאם ראיתם הצלחה בטיפים שהיא נותנת בהרצאה?

כמו כן תוכלו לנצל את הידע הזה בכדי למשוך נשים בעזרת שפת גוף נכונה.
 
RSS Feed