שחקן - בלוג סקס ופיתוי
Sahkan - בלוג סקס ופיתוי


Sahkan הנו בלוג אומנות הפיתוי והסקס המלמד את השחקן המתחיל על סודות הפיתוי וכיצד להפוך לשחקן מקצועי בתחום הפיק-אפ והצלחה עם נשים.

חדשות ועידכונים

חיפוש באתר


לקישורים נוספים...

כיצד לפתות נשים בעזרת שפת גוף נכונה

24.01.2017 (12:00)

המדריך המסביר איך למשוך ולפתות נשים בעזרת שפת גוף בלבד בדרך הנכונה


פיתוי נשים בעזרת שפת גוף נכונההתקשורת היא הגורם החשוב ביותר כאשר מנסים לפתות נשים. שפת הגוף מהווה 90% מכלל התקשורת. נשים נהדרות על להרים אותות התת מודע - אפילו אלה שאנחנו לא יודעים שאנחנו שולחים!

למרבה המזל, אפשר לשנות את שפת גוף בקלות והתוצאות מיידית כמו שלמדנו בפוסט הקודם "שפת הגוף משפיעה על האופן שבו אנו רואים את עצמנו".

ובכן הינה מספר טיפים שיעזרו לכם למשוך נשים רק בעזרת שפת גוף בטוחה ונכונה:

עמדה יציבה

ראשית, להיות מודע על היציבה. במיוחד, נשים צריכות אדם הוא בטוח. הצגת הביטחון העצמי שלך בדרך של הליכה יחד עם מוטה ראשך מעט, הגב התחתון מיד, והכתפיים נזרק חזר.

תאמין איך יחיד מסוגו זה נראה יותר צעידות עם כפות הידיים על הארנק שלך ואת הראש למטה. אם יש לך משקה ביד שלך, לא לשמור את זה מול החזה שלך (זה סוגר אותך); במקום, לשמר את המשקה למטה באמצעות ההיבט שלך.

להשאר רגועיםשפת גוף בטוחה מובילה לסקס

כאשר אתה מתחיל לדבר, לחיות רגועות. מציג יותר מדי רגש עושה גברת מניחה בם אתה לא בשליטה על העניינים של התרחיש. להיות בסוד הטונאליות שלך. אל תדבר מהר מדי.

במוקדם או במאוחר, להרהר שיקול על אופן אתה עובר. חבר'ה בטוח להשתמש בתנועות מבוקרות. האם החברה לא לקשקש או פנה פניך.

להרפות

בזמן שאתה לשבת, להירגע. קח את האזור ככל קיימא. חציית הידיים ו / או הרגליים ונשען קדימה גורם לך להיראות נגישה או ביישן. במקום זה, בואו זרועותיך לתפוס לצידי הגוף ולהישען שוב. אם הדבר אפשרי, פרושים הרגליים.

תופס מקום שולחת התראות טריטוריאלית. האדם לוקח על עצם את החדר ביותר מתפרש זכר אלפא. בנות מתוכנתות מחפשות את זכר אלפא. כאשר מדברים לי עם אישה, לעמוד יחד עם ברוחב הכתפיים הרגליים בנפרד ולחשוף את הידיים.

שימרו על קשר עין

בעוד אתם פונים נקבה, ליצור קשר עין איתה. זה מראה אנרגיה, ביטחון, אמינות, יציבות רגשית, ומודיעין. אי יכולת ליצור קשר עין, ומצד שני, מציין הגשה ושברירית.

זה בסדר מדי פעם לקלקל קשר עין, אולם לוודא לעשות את זה גם כשהיא מדברת אלי, כבר לא בזמן שאתה מדבר. בזמן שאתה עושה את מבטים, להסתכל על ההיבט, עכשיו לא למטה.

במהלך חילופי דברים, להסתכל על עינו השמאלית של האישה. העין השמאלית קשורה הצד היצירתי / הרעיוני של המוח. במקרה אתה מתקשר אל עינו הימנית, אשר מזוהה עם הצד הלוגי של המוח, היא אולי היה ממוקם למעלה יותר של קיר כאשר תנסה לעשות את הצעד הבא שלך.

לסיכום

לבסוף, אל תנסה להתגנב משהו מעברה. היא מנוסה עם התנהגות הגברים ויודעת את כל הטריקים שלך :)

במקרה והטיפים הנ"ל לא עזרו לכם אז אנו ממליצים לנסות להזמין נערות ליווי לחדרכם בבית המלון בכדי להתאמן ולהגיד את הביטחון העצמי עד שתוכלו להתחיל למשוך ולפתות נשים לבד ללא עזרה כספית.
 
"טיפים לשפת גוף סקסית"
הוספת תגובה
RSS Feed 
4 מס' תגובות לכתבה
4. מדוע אבל לעשות את זה? בורמה (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/08/12 20:57
3. תשובה עבור Dan Sahkan (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/03/14 19:05
2. המון תודה ביתא (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/02/27 21:10
1. שאלה על גישה קרה Dan (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/02/06 21:30