שחקן - בלוג סקס ופיתוי
Sahkan - בלוג סקס ופיתוי


Sahkan הנו בלוג אומנות הפיתוי והסקס המלמד את השחקן המתחיל על סודות הפיתוי וכיצד להפוך לשחקן מקצועי בתחום הפיק-אפ והצלחה עם נשים.

חדשות ועידכונים

חיפוש באתר


לקישורים נוספים...

הסימן האולטימטיבי שאישה בוגדת

09.03.2017 (04:36)
בחורה מראה את התחת הסקסי שלה בחוטיני בלבדרוב הגברים דואגים שחברה שלהם או אישתם בוגדת בהם. בין אם הם עושים זאת בתת-מודע, או הולכים בשליחות עם שאלות רבות ומחפשים דרך הטלפון של האישה עד לפרט הקטן בכדי לבדוק שהיא לא מבקרת בדירות דיסקרטיות. עם זאת, עכשיו יש לנו את הסימן האולטימטיבי שאישה בוגדת, או סבירה לעשות זאת בעתיד.
ובכן, זה נראה כי זייף אורגזמה הוא הסממן שהכי מראה כי אתה יכול להיות בצרות. מחקר שפורסם בכתב העת ארכיון ההתנהגות המינית מצא כי נשים אשר מזייפות אורגזמה באופן עקבי נוטות לבגוד יותר, ובהרבה.

מחקר מדעי

המחקר המדעי סקר ובחן 138 נשים ו -121 גברים במערכות יחסים הטרוסקסואליות והם נשאלו על האורגזמות שלהם ואת ההיסטוריה שלהם של רמאות ובגידות.

על פי המחקר, יש קשר ברור בין מספר הפעמים בהן האישה זייפה את האורגזמה לבין כמות הפעמים שהיא בגדה בבן זוגה.

נשים אשר מזדייפות אורגזמה פשוט לא מרוצות מהסקס עם הבן הזוג ומרגישות שהן לא יכולות לתקשר את זה עם השותף שלהן. לכן במקום להתמודד עם שורש הבעיה, הן בוחרות ללכת למקום אחר כדי לקבל את הסיפוק המיני ולהרגיש רצויות.

מקור המחקר:
Human Female Orgasm as Evolved Signal: A Test of Two Hypotheses
 

מצאתם שאישתכם בוגדת בכם ולא יודעים מה לעשות? ובכן אנו ממליצים ללכת לבקר דירה דיסקרטית בא תחכה לכם נערת ליווי סקסית מטריפת חושים לעיסוי אירוטי מפנק ושובר גובולות ופנטזיות.

דוגמנית מחרמנת במכנס קצר

 
הוספת תגובה
RSS Feed 
4 מס' תגובות לכתבה
4. sexlahit תמר (משתמש/ת אנונימי/ת) 2019/01/31 16:13
3. בגידה נשואה (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/07/09 21:40
2. Thanks Emra (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/05/10 16:29
1. סקס טוב הכי חשוב אחד שמבין (משתמש/ת אנונימי/ת) 2017/03/14 19:02